Únor 2008

Pro starší..!!!

29. února 2008 v 20:08 ♥For Girls!!!♥

Tento článek je pro strší holky

Způsob jak odmítnout
Nevíte-li jak odmítnout sex, vyskoučejte si některou z následujících vět:
-ne, nemam rada když mě někdo k něčemu nutí
-ne, necítím se na to připravená
-ne, mám z toho strach
-ne, myslím že se ještě neznáme dost dobře
-ne, přece bys nechtel mít styk s někym kdo si to nepřeje
-ne, sexualní vztah si představuji jako dlohodobý vztah
-ne, zdá se mi že ti jde jen o sex
-nenut mě, do nečeho co sama vím že nechci
-ne, mam dojem že ti nezaleží na mě ale na sexu
-ne, je to na mě moc rychlé

Zdravá plet

29. února 2008 v 19:20 ♥For Girls!!!♥

Suchá plet

Suchá plet vypadá vysušeně a po umytí vodou a mýdlem se může jemně olupovat.
Suchá plet mívá nedostatek kožního mazu a v chladném prostředí se nepřijemně napiná. Její výhodou je, že se na ní mnohem vzácněji vytvářeji pupínky než na mastné pleti. V suchém prostředí však snadno praská a mnohdy zdrsní.
Používejte váhradně nedráždivá líčidla a tonery bez alkoholu a výživné čistící krémy.
Aplikujte často zvláčnujicí krém na obličej, na oblast kolem očí a krk. Nešetřete jimi.
Pod líčidla použíte výživné podkladové krémy.
Snažte se používat co nejméně pudru, nebo ho zcela vynechte.

Mastná plet

Mastnou plet poznáte podle celkového lesku. Může být nažloutlá a hrubá.
Mastná plet mívá v ppubertě více pupínků a ucpaných porů. Její mazové žlázky produkují větší množství kožního mazu, který chrání kůži před vysoušením. Mastná plet zadržuje větší množství špíny a prachu. Prospívá jí voda a mýdlo, které ji idealně vyčistí.
Používejte pravidelně tonery a adstringentní roztoky s alkoholem. Nikdy nevynechte jemný čistící přípravek bez tuku. Můžete také večer i ráno vyskoušet dvoumin. jemnou masáž mýdlem a vodou nebo čistícím prostředkem, prováděnou konečky prstů. Odolejte pokušení čistit plet více a častěji.
Velmi mastná plet nepotřebuje žádný zvláčnující připravek, ale pokud není příliš mastná, aplikace zvláčnujicího připravku na sušší oblast tváří může prospět.
Dejte pozor na sušší oblasti, jako rty, krk a část tváří. Ty mohou vyžadovat pravidelné použití zvláčnujicích připravků.

Smíšená plet

Většina z nás ma právě tento typ pleti, která se vyznačuje mastnou oblastí ve tvaru T, jež zahrnuje čelo, nos a bradu, a suchá kolem oblasti tvářích, kolem očí a na krku.
Idealní je požívat jeden produkt na mastnou oblast a druhý na suchou. To však může být finančně náročné, a pokud není rozdíl mezi mastnou a suchou oblastí příliš výrazný, je dokonce zbytečné. Vhodnější je používat čistící mléko.
Na centralní mastnou oblast používejívejte pletové tonkinum, pro suché oblasti je rozředte vodou.
Suché oblasti obvykle vyžaduje časté ošetření zvláčnujicími krémyReklamy sem!!!

29. února 2008 v 17:37 →Reklamky SeEeM...!!!!←
Takže rozhodla jsem se pro vas udelat rubriku kde si mužete davat sve reklamy atd.....takže mi je nedavejte k člankum ale sem!!!

Emma fotečky

28. února 2008 v 20:23 Emma Waston

Jak se líčit..??

28. února 2008 v 19:25 ♥For Girls!!!♥

Líčení

Podklad používejte podkladový make-up, který zakryje drobné pupínky a dodá vaší pleti rovnoměrny povrch. Zvolte si takovou barvu která bude co nejvíce odpovídat vaší pletil. Nezapomente krem nanest do stracena i na krk.

Pudr-je vhodný k upevnění podkladového make-upu a dodá vaší pleti přirozený vzhled. Sypký pudr se nanáší rovnoměrně a nadbytek se snadno odstraní, ale komprimovaný pudr se lépe nosí. Je vhodné používat transperantní pudr, který nevytvoří nepřirozený růžový nebo oranžový povrch.

Růž na tváře Růž dodá vaší tváři teplo a tvar. Dejte pozor, kam ji nanesete: nanesení blízko nosu vám oči a její malé množství pod lícními kostmi zvýrazní vaše rysy.

Lesk Zvýrazněníněkterých míst leskem dotvoříte tvar obličeje a upozorníte na své přednosti, npř..:na oči. Tyto prostředky jsou vhodné k doplnění očních líčidel - můžete je nanést nad lícní kosti a pod obočí.

Oční líčidla Ve dne používejte i k líčení očí co nejpřirozenější způsob. Velké množství líčidel na očích způsobí, že budete vypadat starší. Na víčka používejte světlé barvy. Na nejhlubší časst oční jamky nad okem použijte o něco tmavší odstín. Pokud si přejete,můžete pod obočí nanést trochu lesku. Pak obtáhněte konturu očí co nejblíž k řasám a linky rozetřete s okolím, aby nepůsobily příliš tvrdým dojmem. Na horní i dolní řasy naneste dvě vrstvy řasenky.


Pro všechny co tady chodí..!!!!

28. února 2008 v 18:18 Moje věci
Ahojky všichni co chodíte na muj blog jsem rada že tu chodíte tak pište co se vám na mém blogu LÍBÍ a NELÍBÍ co bych měla ZMĚNIT atd....pište cokoliv co by se vám tu líbilo

Půjde do vazby?

28. února 2008 v 15:24 Mary-Kate Olsen
Mary-kate Olsen Podezřela z vraždy Heatha Ledgera(28)před jeho smrtí s ním udajně chodila více se dozvíte v časopisu BRAVO Č. 4

HSM

27. února 2008 v 17:29 High School Musical


Proč začínat kouřit

27. února 2008 v 16:57 ♥For Girls!!!♥
Dnes už jiste vime že kouřeni je nezdrave skracuje život a stojí hodne peněz!!!

Když jsem kouřila měla jsem pocit že mezi ostatní nezapadnu ale dnes uz vím že nezaleži na tom jestli piju nebo kouříme záleží hlavně na tom co mám v srdci!!(Utržek z knížky)

Začala,protože v naší rodině kouří všichni včetně mého bratra který je jen o rok starší než ja!!(další utržek)

Najednou mě napadlo že je to vlastně hloupost kouřit a navíc mě to stojí hodně peněz(Utržek)