Březen 2008

Jak colorizovat dělat záhlavka atd....

31. března 2008 v 19:27 Kravinky
Jak colorizovat dělat zahlavka atd....koukněte na TENTO blog je to fakt super


Něco o filmu

31. března 2008 v 19:15 High School Musical

High school musical

Asi všichni co tento článek čtete víte o čem film HSM je ale i tak pro ty co o něm nic neví a chtěly by se dozvědět
Během vánočních prázdnin se potkají dva hoodně rozdílní teenageři: středoškolská basketballová hvězda Troy a přemyšlivá velmi chytrá Gabriela. Během karaoke (soutěže) která probíhala na silvestrovském večírku v sobě oběví lásku ke zpěvu a náklonost jeden k druhému. Po prázdninách Troy zjišťuje žě Gabriela je nová na škole na stejné jako chdí on. Troy a Gabriela se rozhodnou přihlásit do konkurzu na chystaný školní muzikál. Troyův nej.... kamarád Chad a Gabrielina nová kamarádka Taylor se je od toho snaží odradit, ale jsou Ryan a jeho sestra Sharpay, kteří jsou považovány za největší divadělní talenty.- Se opravdu snaží zmařit Troye a Gabrielino úsilí. Zjistěte jak Troyovo a Gabrielino rozhodnutí účatnit se konkurzu obrátí školu vzhůru nohama!!

Mám malou navštěvnost

31. března 2008 v 18:17 Moje věci
Ach jo mám strašně malou navštěvnost !!!!! je to na nic když mi tu chodi maximalně 5 lidí za den nevím jestli to má cenu


Pupínky a Akné

30. března 2008 v 12:37 ♥For Girls!!!♥

Pupínky:

Pupínky nikdy nemačkejte, mohla bys tím zanést infekci do hlubších vrstev kůže. Vymačknout můžete jen nezánicené, černě ucpané pory, nejlépe po teplé sprše nebo koupeli, kdy se pory otevírají. Pak bys měla ošetřené místo potřít dezinfekčním roztokem, abs zabránila možné infekci. Nepoužívejte volně prodejné dezinfekční krémy, a pokud máte hodně mastnou pleť, nepoužívej abrazivní čistící přípravky - ty mohou roznést bakterie po okolí.

Akné:

Téměř každý mladý člověk má někdy v průběhu puberty obtíže s akné. V tomto období dochází ke zvýšené produkci pohlavních hormonů, které mají za následek zvýšenou produkvi kožního mazu. Sekret mazových žlázek může ucpat a dráždit potry, což se projeví v podobně zarudlého tuhého uzlíku, který se může zanítit a vytvořit pustulku. S jedním nebo dvěma pupínky musíte v pubertě počítat, ale těžký projev akné může mít trvalé následky v podobně jizev. V takovém připadě požádejte lékaře o předepsání vhodné léčby. Existují různé přípravky, ale mnohé tz nich jsou vázáné na předpis.

SBééčko č.4 Klaudin Blogíísek

29. března 2008 v 17:12
A mám další SB je to mocky hezu blog tak se tam podívejte Tady

Jaké články?

29. března 2008 v 17:06 Ankety
Ctěli byste dálší članky pište o čem ať mám inspiraci..

Co jsi?

27. března 2008 v 16:32 ♥For Girls!!!♥
Jsi..... Emo, Hoperka, Sportáčka, Sk8ťačka, Barbienka...??Ashley

27. března 2008 v 16:04 Ashley Tisdale

SBéčko č.3 Chery blog

27. března 2008 v 15:48
SBéééčko č.3 Její blog je Tady jukněte tam......

Avrilka

27. března 2008 v 15:44 Avril Lavigne

Strašidelný příběh z mého Deníčku

24. března 2008 v 19:47 Moje věci
Rozhodla jsem se s vámi podělit o jeden můj příběh z mého denííčku
Přečtě te si to prosím
Ráno 7:30: Prší je škaredě vypadá to že dneska se nedá nic děl
10:00: vysvítlo sluníčko začlo to být nadějné
13:00: jsem vyrazila já a moje kamí na malou prrocházku do lesíííka s pejskem mého strejdy Hugem (labradorem)
13:30:tam seděl na zemi divný chlápek moc jsem se já a moje kamí bály a tak jsme dělaly že nic a začly utíkat jako že si dáváme závod....ale ten chlap se najednou rpzběhl za námi bylo to strašné takhle jsem se nikdy nébála!! naštěstí jsem měla sebou Huga který na něho štěkal a vrčel...takže se ho ten chlap bál a nic si potom nedovolil prtože jsem na něj řvala že jestli se přiblíží na něj pustím psa......smál se ale vyïděla jsem že se i trochu bojí pak jsme s kamí a hugem utíkaly pryč až jsme mu utekly
13:40: jsem volala taťkovy co jse nám stalo taťka byl vystrašený řekla jsem mu že je všechno v pohodě a že se už nemusí bát že Hugo nás ochránil......já toho psa miluju kdo ví co by bylo kdybch Hugínka neměla sebou.....

SBééčko č.2 Misin Blogís

24. března 2008 v 11:14
Ahojky tak Tady moje SBéčko č.2 určitě se tam podívejte je to jeden z mích oblíbených blogů

Petice

23. března 2008 v 9:33 Moje věci

in & out

23. března 2008 v 9:31 ♥For Girls!!!♥

In

Mít vlastní názor
Nosit každou tkaničku jinou
Spát s plyšákem
Třídit odpad
Věřit si
Vybírat si zajímavé doplňky
Mít rovnátka
Chodit pravidelně plavat
Nosit barevné kalhotky

Out

Chodit zmalovaná jako šašek
Vyvolávat hádky
Nenosit barevné kotníkové ponožky
Být závislá na klukovi
Nosit v zimě minisukně
Brát si za vzor Paris Hilto
Vůbec se nestarat o vlasy
Nervovat se kvůli každé maličkosti
Chodit s více kluky najednou

Buď holka, po které kluci touží!

23. března 2008 v 9:22 ♥For Girls!!!♥

Zbytečně nežárli

Jednou z věcí, kterou kluci nenávidí, je přehnaná žárlivost. Je fakt zbytečné dělat scény, když se tvůj brouček podívá na jinou holku. Taky ho nešpehuj kam se hne, a nevyptavej se ho na kde jaké pitomosti, např...kde byl, co tam dělal, s kým tam byl....atd....Když ti to bude chtít říct řekne ti to sám. A ať tě ani nenapadne mu prohlížet mobil! To se prostě nedělá. Takové podezřívavé chování nikam nevede. Pokud se ti zdá, že tvuj miláček tě podvádí si sním o tom promluv. Proberte to spolu, ale špehovací scény si odpusť. Takové útoky zračí nejistou. A kluci mají rádi sebevědomé holky. A hlavně nezapomeň, že tvůj kluk s tebou, chodí protože tě má rád, a moc mu na tobě záleží. Kdyby s tebou nechtěl být, nebyl by.

Pečuj o sebe

KLuci mají rádi, když se holka o sebe stará. To znamená, že když jseš na rande, měla bys mít
  • Oholené nohy a podpaží
  • Být voňavá ( navonět se můžeš parfémem, postačí ale taky, když použiješ výraznější deodorant )
  • Mít zamaskované pupínky.
S make-upem to ale moc nepřeháněj. Kluci nesnášejí holky, co vypadají jak maska.

Buď nezávislá

Ať už se nám to líbí nebo ne, kluci prostě nesnáší když je někdo omezuje. Mají strašný starch se závazků. Takže: nevolej mu nekolikrát denně, nenuť ho, abyste se viděly každý den, a nebuď naštvaná, když chce jít ven s kámoši a ne s tebou. Nevzdávej se svojí partičky. Můžeš taky určit 1 den v týdnu který budeš travit jen se svojí nej kámoškou. Taky kvůli klukovi neopouštěj svoje koníčky. Kdybyste spolu byli pořád, by vám to zachvíli přestalo klapat.

Nepředtvařuj se

Tak a teď to nejdůležitější: za každých okolností zůstaň sama sebou!!! Nepředtvařuj se a nehrej na svého broučka žádné divadílko! Nemá cenu něco předstírat, jen aby sis ho udržela. Možná to bude chvilku fungovat, ale stejně dřív nebo později pozná, že to nejsi ty. Když spolu dva chodí, jde také o to , aby jeden druhého dobře poznal. Sama bys přece nestála o někodo, kdo se předtvařije.

Udělej se vzácná

Prostě nebuď po ruce vždycky, kdy si tvůj kluk vzpomene. Když ti bude volat, řekkni občas, že už něco máš domluveného a že pro tebe není jediný na světě, bude daleko se daleko víc snažit. Zatímco když mu budeš pořád dávat najevo jak ho máš ráda a nikdo jiny neexistuje jenom on. Potom si stebou bude jistý. Lepší je, když bude mít pocit, že o tebe musí tak trochu bojovat.

Nejsem tlustá?

Tak tahle otázke je totalně tabu!!! Touto otázkeou svého kluka rozhodně nezatěžuj. A nikdy se ho na to neptej protože ti stejně odpoví že tlustá nejsi!!Tvůj kluk stebou chodí proto jaká jsi a prot že mu taky připadáš sexy. A když se ho budeš znova a znova ptát, zak ho akorát tak otrávíš. Když si buzdeš připadat nepěkná, běž si radši vybrečet kámošce. Když budeš klukovi donekonečna opakovat že jsi ošklivá, tlustá a já newím co... si to opravdu začne myslet!!!

Neopouštěj ho, když to nemyslíš vážně

Každý rozchod trochu poničí váš vztah, i když se pak k sobě zase vrátíte. Jasně že jsou chvíle kdybys tak zvaně svého miláčka kopla do prdele a poslala ho k vodě. A prostě ho chceš potrestat a řekne Je konec! Nedělej to pokaď to opravdu nemyslíš vážně!!! Když to takhle uděláš víckrát, tvůj kluk už nebude mít chuť se k tobě vracet.