Duben 2010

Zdraví

9. dubna 2010 v 10:53 ♥For Girls!!!♥
Tento týden si blog naprogramoval téma zdraví, a já jsme se rozhodla napsat o tom článek, neboť si myslím že je důležité pro každého z nás...

ZDRAVÍ

   Někomu je zdraví darováno na celý život občas nějaká ta rýmečka a někdo má bohužel smůlu a postihne ho těžká nemoc jako třeba rakovina - a ta si nevybírá! Tímto článkem vám chci alespoň trochu usnadnit cestu pro zdraví životní styl. Děkuji všem kteří to teď čtete a pžeji vám hodně ZDRAVÍ.
   Začneme zdravou výživou.
Slyšíte o ni všude, ve většíně potravinách najdete regály s celouřadou bio potravin. Má to vak háček zaměřili jste se někdy na cenu právě těchto potravin značky BIO? Já tedy ano.. Mylslím si že pro běžné lidi s běžnám příjmem kteří se chtěji zdravě stravovat je BIO varianta nemožná. Proto se však radši podívaji po levnějších - nezdravých potravinách. Vitamníny, stopové prvky a minerály - tyto složky by v našem těle neměly v žádném případě chybět.
1. vitamíny - Vyskytují se v ovoci, zelenině... Jsou důležité právě proto že obsahují vitamíny. Nedostatek vitamínů způsobí vážné zdravotní komplikace a slabý imunitní systém. Důležité vitamínu jsou např. C, D, A, B
2. minerály - Najdeme v
minerálních vodách např. magnesia která obsahuje hořčík, Vincentka.. Při nedostatku se zhorší paměť.
3. stopové prvky - Jsou např zinek, fosfor, železo, jód, hořčík a další.. najdeme je v minerálních vodách, železo najdeme v hovězím masu. Při nedostatku hrozí - ospalost, omdlívání, dušnost apod. Jsou nesmírně důležité a neměly by v našem těle chybět. Proto si zvolte takové potraviny které je obsahují.


   Pohyb
Nesmírně důležitý pro metabolismus, aspoň jednou denně bysme měli jít na procházku je mnohem působivější než běh. NEZAPOMEŇTE na něj!!!
   Spánek
Věděli jste holky že čím více spíme tím máme lepší spalování a hubneme? Já taky ne.. Ale je to tak! Mále upozornění myslí se tím jít spát dřív než před desátou a ráno hezky v 9 nastartovat metabolismus třeba procházkou.


Každý si článek o zdraví představuje jinak já si ho představuji takto, neboť si myslím že všechy tyhle základní věci jsou velmi důležité abysme si udrželi jak kondici tak zdraví a metabolismus... Ještě jednou, Vám přeji hodně ZDRAVÍ

Vaše Lucka

Ahojte děcka

9. dubna 2010 v 9:44 Aboout Me
Tak jsem zase zpátky ale tentorkrát s novám podtextem - HOLČIČÍ TRABLE, doufám že se v ám blog bude líbit i takový, otevírám také poradnu kde mi můžete psát své dotazy týkající se všeho:-) ráda poradím, tak se mějte hezky a navštěvujte muj blog..

Vaše Lucka